Hakkımızda

 

Arı Savunma Havacılık 2016 yılında kurulmuştur. ARI SAVUNMA, “İnsansız Sistemlerde Çözüm Ortağınız” sloganıyla şu an Savunma Sanayi’nin HAVACILIK bölümüyle ilgilenmektedir. Hem askeri hem de sivil amaçlı olarak İHA’lar üretmektedir. Hedefleri arasında sadece İHA’lar değil, İKA, İDA ve tüm insansız sistemler bulunmaktadır.

 

İlk olarak şirketimiz Ankara TeknoPark bünyesinde kurulmuş olup bunun yetersiz olduğu görülünce atölye ve fabrika şartlarının daha uygun olduğu göz önünde tutularak 1000m² İvedik’teki atölyemizde üretimlere devam edilmiştir.

 

Biz gözünü yükseklere dikmiş, geleceğin yukarılardan olacağına inanmış örnek insanların peşinden gitmeyi hedefimize koymuş bir şirketiz. Sadece HAVACILIK değil UZAY’a da gözümüzü diktik. Bu amaçla VIZYONUMUZ da; “Dünya standartlarında yüksek kaliteye ve ileri teknolojiye sahip, özgün tasarımlarıyla uluslararası sektörde tercih edilen havacılık, savunma ve uzay şirketi olmak.” şeklinde tanımlanmış ve bu VİZYON’a ulaşmak için çalışıyoruz.

 

 

 

 

Vizyonumuz:

 

 

 

Dünya standartlarında yüksek kaliteye ve ileri teknolojiye sahip, özgün tasarımlarıyla uluslararası sektörde tercih edilen havacılık, savunma ve uzay şirketi olmak.

 

 

Misyonumuz:

 

Sivil ve askeri alanlarda, ulusal ve uluslararası müşteri  ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, mühendislik ve ar-ge faaliyetleri yaparak, yapısal, yazılımsal ürün ve hizmetlere, zaman, kalite ve ekonomik değerler kazandıran, teknolojik ve özgün, teknolojik endüstriyel ürünler geliştirmektir.

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalite Politikamız:

 

  • Toplam Kalite Yönetimi felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak. İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların doğal davranışı haline getirmek.

 

  • Kalite yönetim sistemimizi uluslararası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek. Üstlenmiş olduğumuz projelerde, müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uymak. Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak.

 

  • Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.


  • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

Kalite Belgelerimiz:

 

          

 

Üyeliklerimiz:

 

      

 

Güncel Tanıtım Videomuz:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1
SON TWEETLER
BİZE ULAŞIN
İvedik O.S.B. 1468 Cd. 2239/1 Sok. No:3 06378 Ostim / Yenimahalle / Ankara / Türkiye

+90 (312) 395 30 25

+90 (312) 395 30 24

info@arisavunma.com.tr

Bu sitedeki tüm içerikler Arı Savunma Havacılığa aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
© Arı Savunma. 2017 tüm hakları saklıdır.

KVKK Metni
FacebookInstagramTiwitterLinkedinYouTube