Hakkımızda

 

 Vizyonumuz :

Dünya standartlarında yüksek kaliteye ve ileri teknolojiye sahip, özgün tasarımlarıyla uluslararası sektörde tercih edilen havacılık, savunma ve uzay şirketi olmak.

    

Misyonumuz :

Sivil ve askeri alanlarda,  ulusal ve uluslararası müşteri  ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, mühendislik ve ar-ge faaliyetleri yaparak, yapısal, yazılımsal ürün ve hizmetlere, zaman, kalite ve ekonomik değerler kazandıran, özgün, teknolojik ve özgün, teknolojik endüstriyel ürünler geliştirmektir.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kalite Politikamız :

  • Toplam Kalite Yönetimi felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her  daim gelişime, yeniliğe açık olmak. İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların      doğal davranışı haline getirmek.

  • Kalite yönetim sistemimizi uluslararası Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek.  Üstlenmiş olduğumuz projelerde, müşteri taleplerinidoğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere  maksimum düzeyde uymak. Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde gü-  venilir ve aranan firma olmak.

  • Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak  amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi,  sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak.

  • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılıörnek bir kuruluş olmak ve  hacmini sürekli geliştirerekülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

  Kalite Belgelerimiz :

 

          

 

 Üyeliklerimiz :

 

 

 

  Güncel Tanıtım Videomuz :

 

 

 

 

 

 

1
SON TWEETLER
BİZE ULAŞIN
İvedik O.S.B. 1468 Cd. 2239/1 Sok. No:3 06378 Ostim / Yenimahalle / Ankara / Türkiye

+90 (312) 395 30 25

+90 (312) 395 30 24

info@arisavunma.com.tr

Bu sitedeki tüm içerikler Arı Savunma Havacılığa aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
© Arı Savunma. 2017 tüm hakları saklıdır.
FacebookInstagramTiwitterLinkedinYouTube