Elektromekanik Donanım

 

 

Yapısal olarak ürettiğimiz ve elekltromekanik sistem entegrasyonu tamamlanmış platformlar için faydalı yük olarak; kamera gimbal ve sensor çalışmaları yapmaktayız.Donanımsal olarak da kontrolcülerin çevre ekipmanları diyebileceğimiz; Akım sensörleri, GNSS ve INS donanımları üzerine Ar-Ge Faaliyetleri yürütmekteyiz.

 

Faydalı yük olarak, insansız sistemler başta olmak üzere ihtiyaca uygun olarak Elektro optik  kamera sistemleri, İnfrared gündüz ve gece kamera sistemleri, yüksek zoom kabiliyetine sahip gimbal sistemleri geliştirmekte, üretim, test ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Kendi milli yazılımımız sayesinde bütün ihtiyaca cevap vermekteyiz.

 

İnsansız sistemlerde Tüm platformlar için ihtiyaç duyulan GNSS ve INS Sistemleri üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. Özgün RTK sistemleri, yazılım ve donanımı ihtiyaca uygun şekilde tasarlanmaktadır.

   

 İnsansız sistemler başta olmak üzere, ihtiyaca uygun olarak özgün sensörler geliştrilmektedir. Özellikle, yüksek akım ihtiyacı olan sistemlere özgü, tasarımlar yapılmakta , akım ölçümleri doğruluk testleri ve kalibrasyonlarını yapmaktayız.

     
 
1
SON TWEETLER
BİZE ULAŞIN
İvedik O.S.B. 1468 Cd. 2239/1 Sok. No:3 06378 Ostim / Yenimahalle / Ankara / Türkiye

+90 (312) 395 30 25

+90 (312) 395 30 24

info@arisavunma.com.tr

Bu sitedeki tüm içerikler Arı Savunma Havacılığa aittir. İzinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
© Arı Savunma. 2017 tüm hakları saklıdır.
FacebookInstagramTiwitterLinkedinYouTube